Hakkımızda

Rerve24 olarak, hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşterilerimizin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutabilmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Başarılı bir yazılım kuruluşu olmak, düşünülenden çok daha büyük bir emek ve donanım gerektirmektedir. Biz de kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeden ve kendimizi sürekli olarak yenileyerek rakiplerimizden her zaman bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

Piyasada çok fazla sayıda yazılım firması olmasına karşın, çok yoğun bir müşteri portföyüne sahip olmamızın elbette geçerli nedenleri var. Öncelikle hemen her alandaki çalışmalarımızın %100 özgün olmasına özen gösteriyoruz. Böylelikle her bir müşterimize en farklı ve bir o kadar da kaliteli hizmetler sunabiliyoruz. Web tasarım konusunda teknolojinin getirilerini ( Html5, Css3, Ajax, jQuery, Microsft ASP, MySQL, Access ) ve W3C standartlarını uyguluyoruz. Bütün teknik detayları hazırlayıp sunmak, genellikle web sitelerin yavaşlamasına sebep olabilir. Fakat biz Rerve24 olarak müşterilerimize her zaman hızlı, akıcı ve kullanıcı dostu olan web siteleri sunmaktayız.

Başarılı bir grafik tasarımı yapabilmek, kullanılan programlardan ziyade tasarımcının deneyimi ve yaratıcılığı ile sağlanır. Yenilikçi ve özgün olmayı kendisine ilke edinen ajansımız, hayallerin de ötesinde tasarımlarını müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Sayısız tasarım yapmış olmamıza rağmen, her bir tasarımımız birbirinden farklı ve markaların vermek istediği mesaj ve imaj ile entegre bir şekilde hazırlanmaktadır. Hazırlanan web sitelerin arama motoru aramalarında ilk sıralarda çıkabilmesi de, yapılan başarılı ve etkili SEO çalışmaları ile mümkündür. Özgün içeriklerin hazırlandığı Rezerve24, arama motorları tarafından dikkat edilen her bir unsur web sitenize entegre edilir. SEO çalışmalarımızın yanı sıra Google reklamları ile de web sitenizin tanınmasını ve markanızın globalleşmesini sağlamaktayız. Özellikle de son yıllarda büyük bir öneme sahip olmaya başlayan Google reklamları, kapsamlı ve bir o kadar da titiz bir çalışma ile web siteniz için hazırlanmaktadır. Böylelikle kişiler web sitenizi ziyaret ettiğinde hem yararlı içerikler ile karşılaşır hem de web sitenizi ziyaret etme süresi de giderek artar. Bütün bunlar web sitenizin arama motorları tarafından beğenilmesini ve aramalarda ilk sıralarda çıkmanızı da sağlar.

Rerve24 olarak verdiğimiz bir diğer hizmetimiz olan sosyal medya yönetimi ile birlikte markanızın her türlü sosyal medya uygulaması aracılığı ile tanıtılmasını sağlamaktayız. Deneyimli sosyal medya ekibimiz, sürekli olarak sosyal medya hesaplarınız ile ilgilenmekte ve rakiplerinizden bir adım önde olabilmeniz için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bütün bu hizmetlerimizin yanı sıra, ürünlerinizi artık dijital ortamlarda da tanıtıp satışını yapmak isterseniz doğru adrestesiniz. Rerve24 verilen en kaliteli ve bir o kadar da güvenilir bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. E-ticaret sitesinin sahip olması gereken en önemli konu güvenliktir. Firmanızın profiline uyan her türlü görsel ve içerik ile desteklenmiş olan e-ticaret sitenizde, en yüksek güvenlik önlemlerinin olmasını sağlıyoruz.

Rerve24 olarak çok sayıda hizmet alanımız olsa da, tek bir amacımız vardır; “müşteri memnuniyeti”. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda piyasada yapılmış olan her bir proje tek tek incelendikten sonra en özgün tasarımları ve hizmetleri vermekteyiz. Projelerimizi müşterilerimize sunmadan önce yaptığımız işin öncelikle bizim içimize sinmiş olması son derece önemlidir. İşimize çok büyük bir saygı duymamız, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimize de yansımaktadır. Müşterilerimiz ile uzun süreli ilişkiler kurmakta ve yaptığımız işlerden sonra da iletişime geçmeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi almak veya bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm arama sonuçları