SİZİN İÇİN TEKNOLOJİNİN SUYUNU ÇIKARTIYORUZ.

Dijital alemde rehberliğinizi yaptığımız süre boyunca sizleri mümkün olan en üst aşamaya taşıyabilmek için tabiri caiz ise teknolojinin suyunu çıkartmaktan kaçınmıyoruz.

TEKNO DOSTLAR

Rezerve Web Tasarım olarak müşterilerimize; özgün, dinamik, yönetilebilir, mobil uyumlu siteler tasarlıyoruz.

 

Günümüz koşullarında teknolojinin yeri ve önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Her geçen gün hayatımızın merkezinde yer almaya devam eden internet, birbirinden farklı hizmet alanını da beraberinde getirmektedir. Web tasarımı, hem kişisel hem de kurumsal firmalar tarafından sunulan her türlü hizmet ve ürünün geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan etkili bir araçtır.

Çok sayıda kişi ulaşmak istediği markaya artık internet aracılığı ile ulaşmayı tercih etmektedir. Son derece yaygın bir kullanıma sahip olan internet, müşteri ile firma arasında son derece önemli bir köprü görevi görmektedir. Bu gibi sebeplerden dolayı da web tasarımın eksiksiz ve kusursuz bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Kaliteli bir web sitesini, siz uyurken bile çalışmaya devam eden ve markanızı daha üst konumlara taşımayı sağlayan bir işçi olarak da düşünebilirsiniz. Rezerve24 Web olarak, en son teknolojileri kullanarak ( Html5, Css3, Ajax, jQuery, Microsft ASP, MySQL, Access ) ve W3C standartlarına uygun şekilde hazırladığımız web tasarımlarımız ile hizmetlerimize hiçbir ara vermeden devam ediyoruz.

 

 

Gelişmiş ve kolay arayüz yapısı, ödeme sistemleri ve sınırız içerik yönetimi ile ürünlerini kolayca pazarlayın.

Günümüz koşullarında hemen her markaya ait bir E-ticaret sitesi olması, kişilerin de bu alışveriş çeşidine yönelmesine sebep olmaktadır. Mağazalara gidip ürün denemek ve alınan eşyaları taşımak, kişiler için birer şikâyet sebebidir. E-ticaret ile birlikte bütün bu problemler ve kişilerin alışveriş yaparken zaman kaybetmesi gibi faktörler ortadan kalkmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da oldukça fazla sayıda web sitesi, ürünlerinin satışında artık e-ticaret hizmetini sunmayı tercih etmektedir.

E-ticaret hizmetini vermek, düşünüldüğünden çok daha büyük bir öneme sahip olmasının yanı sıra oldukça kapsamlı bir tecrübe gerektirir. Bu sebeple de web siteniz üzerinden e-ticaret hizmeti vermek istiyorsanız, çalışacağınız kişi ya da ajansların referanslarını ve donanımını en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekir. Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak, biz de, müşterilerimizin E-ticaret hizmetini verebilmesi adına gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Son teknoloji ile üretilen programlarımızın yanı sıra bu konudaki deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirme sözünü veriyoruz.

E-ticaret hizmetini sunarken yalnızca masa üstü bilgisayarlar üzerinden erişimin olması son derece olumsuz bir etkiye sebep olur. Ziyaretçilerin artık akıllı cep telefonları ya da tabletleri ile de sürekli online alışveriş yaptıkları gerçeğini göz önünde bulundurulduğunda, E-ticaret sitelerinin de mobil uyumlu olması ve en yüksek güvenlik önlemlerini sunabilmesi son derece önemlidir. Bu konuda responsive tasarımlar ve son teknoloji ile geliştirilen güvenlik protokollerini müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Böylelikle yalnızca göz alıcı tasarımlar değil aynı zamanda kullanıcı dostu olan web siteleri teslim ediyoruz.

Web siteniz üzerinden ürün satışı yapmanız durumunda, mağazanız belirli bir çalışma saatleri içerisinde değil 7/24 olacak şekilde müşterilerinize hizmet vermeye devam eder. Aynı zamanda müşterilerinize çok daha geniş yelpazeye sahip olan bir ürün listesi de sunabilirsiniz. Ürünlerin stok teminatı yapılabildiği sürece alışveriş yapma imkânı sunulabilir. E-ticaret web sitesi ile birlikte çok fazla sayıda çalışana ihtiyaç duymadan da hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Günümüzde çok sayıda marka artık E-ticaret hizmeti vermeye başlamakta ve bu durum rekabet piyasasını da bir hayli hareketlendirmektedir. Rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyor ve piyasada adından bahsedilen bir marka olmayı amaçlıyorsanız sürekli olarak yenilikleri takip ediyor olmanız gerekir. Bu gibi teknik bilgiler ile uğraşmak istemiyor ve rakiplerinizden her daim bir adım önde olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sosyal medya oldukça etkili bir pazarlama platformudur. Firmanızı sosyal ağlarda aktif halde tutuyoruz

Günümüz koşullarında yediden yetmişe hemen herkes bir akıllı telefon kullanıyor. Özellikle de sosyal medya uygulamalarının giderek çeşitlenmesi ve kişilerin günlük hayatının stresi ve yorgunluğu arasında küçük bir mola verebilmesini sağlaması, bu uygulamaların çok daha yoğun bir şekilde kullanılmasına neden olmaktadır. İnsanların dünyanın öbür ucundaki bir kişiye ulaşabilmesi ve hiç tanımadığı kişiler ile iletişime geçebilmesi sosyal medya kullanımının en büyük getirileri arasında yer almaktadır.

Sosyal medya kullanımının bu denli yoğun bir şekilde kullanılması, iş dünyasındaki rekabet ortamını da ciddi ölçüde etkilemiştir. Müşterileri ile etkileşim halinde olmak isteyen firmalar artık Facebook, Twitter ve Instagram gibi en popüler sosyal medya uygulamalarını kullanmayı tercih etmektedirler. Zaman ve mekân kısıtlaması içerisine girmeden dünyanın öbür ucundaki müşterilerine de hitap etmek isteyen firmalar için sosyal medya kullanımı son derece büyük bir önem arz etmektedir. Rezerve24 Web, bu hizmetin ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun bilincinde olan firmalar için en kaliteli ve de etkili sosyal medya çalışmalarını sunmaya devam etmekteyiz.